U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

 

 

 

TIM LEMMENS

 

 

Geboortedatum: 23/05/1992

Lengte: 191 cm

 

Palmares:

- 2016: 4de plaats BK Knokke-Heist, winst in Kortrijk, 2de plaats in Gent en Tervuren, 3de plaats in Brussel, Maaseik, Leuven en Ieper

- 2015: 9de plaats BK Knokke-Heist, winst in Kortrijk, 2de plaats in Maaseik, 3de plaats in Brussel

- 2014: 4de plaats BK Knokke-Heist

 

 


 

ANSHEL VER EECKE

 

 

Geboortedatum: 01/05/1992

Lengte: 191 cm

 

Palmares:

- 2016: 4de plaats BK Knokke-Heist, winst in Kortrijk, 2de plaats in Gent, Roeselare en Tervuren, 3de plaats in Brussel, Maaseik, Leuven en Ieper

- 2015: 9de plaats BK Knokke-Heist, winst in Kortrijk, 2de plaats in Maaseik, 3de plaats in Brussel

- 2014: 4de plaats BK Knokke-Heist

 

 

 


VOORBESCHOUWING

Twee nieuwe gezichten die dit jaar de kleuren van Sini-Beach verdedigen, zijn Tim Lemmens en Anshel Ver Eecke. Vorig jaar bevestigden ze hun status als beloftevol duo door telkenmale hun huid duur te verkopen tegen professioneel beachers Tom en Dries. Op het eind van het seizoen vielen ze net naast het podium op het BK in Knokke. Door veel trainen en hard werken willen ze dit seizoen nog stappen vooruit zetten en wie weet ook het Belgenlandje verlaten en een buitenlands tornooi spelen.

 


RANKING VOOR KNOKKE                    WORLD RANKING

1.     Koekelkoren-van Walle     1116                       1.     Dalhausser-Lucena (USA)     3920
2.     TIM & ANSHEL 952   ...    
3.     Vandecaveye-Vandecaveye     928   17.     Koekelkoren-van Walle     2116
...           ...    
8. Frankart-Verschueren 752    248.     Blondeel-Oprins 140
9. Steenhouwer-Degrève     695   ...        
        556.     Vandecaveye-Vandecaveye     36
        ...    
        572.     Verspecht-Vleugels 32
        ...    
        618.     Popp-Matysik (DEU)     26
          Vincelovis-Vaskelis (LTU)     26
             Broekema-van der Schaaf (NLD)     26
        621. Balabekyan-Hakobyan (ARM) 24
          TIM & ANSHEL 24
          Van Dorpe-Nuyttens 24
          Stoyanov-Kalchev (BGR) 24
          Agathokleous-Chrysostomou (CYP)     24
          Chrysostomou-Zorpis (CYP)     24
          Bercik-Stastny (CZE)     24
          Gala-Melmuka (CZE)     24
          Manas-Holecek (CZE)     24
          Hoyer-Brinck (DNK)     24
          Sorensen-Trans (DNK)     24
          Steffens-Friis (DNK) 24
          Poole-Jones (ENG)     24
          Hietavala-Topio (FIN)     24
          Hyvärinen-Ikonen (FIN)     24
          Pulkkinen-Poikela (FIN)     24
          Böckermann-Wickler (DEU)     24
          Masuri-Uziel (ISR)     24
          Osipov-Uziel (ISR)     24
          Abbiati-Andreatta (ITA) 24
          Natrins-Natrins (LVA)     24
          Knasas-Vaskevicius (LTU)     24
          Vincelovic-Juchnevic (LTU)     24
          Feenstra-van Pruissen (NLD)     24
          Penninga-Van Steenis (NLD) 24
          Tomczak-Maluchnik (POL) 24
          Pombeiro-Silva (POR) 24
          Reis-Pedrosa (POR)     24
          Rodina-Katona (ROU) 24
          Dulai-Marovt (SVN)     24
          Berta-Müller (CHE)     24
          Chevallier-Strasser (CHE) 24
          Cizmazia-Macuha (SVK)     24
          Giginoglu-Mermer (TUR) 24 
          Ulutas-Yildirim (TUR) 24
        647. Wu Jiaxin-Yang (CHN)     22
          Wickler-Holler (DEU) 22
          Jesipenko-Listanskis (LTU) 22
          Chiniewicz-Korycki (POL) 22

 


RESULTATEN 2017: 

- Brussel: 5de plaats

Degruyter-De Brandt 1-2 (21-13, 19-21 en 14-16)

Van der Aa-Van Reeth 2-1 (21-17, 19-21 en 15-13)

Pirali-Nuijten 1-2 (25-27, 21-18 en 9-15)

- WEVZA Barcelona: 17de plaats

Heidrich-Kissling (CHE) 0-2 (15-21 en 14-21) 

 

 

- Gent: 9de plaats

Steenhouwer-Degrève 0-2 (13-21 en 19-21)

Frankart-Verschueren 2-1 (21-19, 19-21 en 15-9)

Vandecaveye-Vandecaveye 2-0 (21-15 en 21-16)

 

 

 - Aalst: WINST

De Keyser-De Keyser 2-1 (21-19, 18-21 en 15-8)

Urnaut-Deroey 2-0 (27-25 en 21-19)

Van der Aa-Van Reeth 2-1 (20-22, 21-19 en 15-12)

Christiaens-Cosemans 2-0 (21-19 en 21-12)

Urnaut-Deroey 2-0 (21-13 en 21-16)

- Hechtel-Eksel: WINST

Christiaens-Cosemans 2-1 (18-21, 21-14 en 15-12)

Frankart-Verschueren 1-2 (15-21, 21-15 en 9-15)

Van der Aa-Van Reeth 2-0 (21-13 en 21-15)

Verspecht-Vleugels 2-1 (21-18, 16-21 en 15-9)

Frankart-Verschueren 2-1 (19-21, 21-17 en 19-17)

- Menen: 3de plaats

Van de Wielle-Muysewinkel 2-0 (21-10 en 21-16)

Christiaens-Sinnesael 2-0 (25-23 en 21-15)

Verspecht-Vleugels 2-0 (21-13 en 21-14)

Paulides-Balduyck 0-2 (17-21 en 16-21) 

 

- Kortrijk: 3de plaats

Sinnesael-Engels 2-0 (21-17 en 21-13)

Blondeel-Oprins 1-2 (16-21, 21-14 en 13-15)

Verspecht-Vleugels 2-0 (21-8 en 21-10)

Koekelkoren-van Walle 0-2 (24-26 en 16-21)

- Leuven: 5de plaats

Van de Wielle-Muysewinkel 2-0 (21-16 en 21-15)

De Keyser-De Keyser 2-1 (19-21, 21-10 en 15-13)

Pirali-Nuijten 1-2 (18-21, 21-15 en 14-16)

 

- Genk: verliezend finalist (Anshel met Aljosa Urnaut)

Cornelis-De Nys 2-0 (21-10 en 21-14)

Blondeel-Oprins 0-2 (20-22 en 18-21)

Van der Aa-Van Reeth 2-0 (21-14 en 21-0)

Paulides-Douwen 2-1 (17-21, 21-19 en 15-13)

Koekelkoren-van Walle 0-2 (14-21 en 17-21)

- Maaseik: nog niet gespeeld

 

 

 

 

 

- Ieper: geen deelname

- Masters Knokke-Heist: nog niet gespeeld

- Sint-Niklaas: 9de plaats

Vermeeren-Coenen 1-2 (19-21, 21-12 en 13-15)

Christiaens-Cosemans 0-2 (7-21 en 16-21)

De Keyser-De Keyser 2-1 (21-18, 16-21 en 15-10)