YANNICK PIRALI
Geboortedatum: 25/05/1987
Lengte: 199 cm
Palmares:
- 2016: 5de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats in Ieper en Maaseik, 3de plaats in Hechtel-Eksel, Kortrijk, Tervuren, Roeselare, Aalst en Menen
- 2015: 4de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats Hechtel
- 2014: 5de plaats BK Knokke-Heist
- 2013: 5de plaats BK Knokke-Heist, 17de plaats CEV Masters Novi Sad
- 2012: 5de plaats BK Knokke-Heist
OSCAR NUIJTEN
Geboortedatum: 27/01/1985
Lengte: 196 cm
Palmares:
- 2016: 5de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats in Ieper en Maaseik, 3de plaats in Hechtel-Eksel, Kortrijk, Roeselare, Aalst en Menen
- 2015: 4de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats Hechtel
- 2014: 5de plaats BK Knokke-Heist
- 2013: 7de plaats BK Knokke-Heist
- verscheidene malen Nederlands kampioen in de jeugdcategorieën, 17de plaats EK U20 en 9de plaats EK U23
VOORBESCHOUWING
Yannick en Oscar starten hun tweede jaar in Sini-Beach-outfit. In hun eerste jaar leerden we ze kennen als een duo sfeermakers die een eigenzinnige interpretatie hebben van "we drinken nog eentje en dan gaan we naar huis". Niet alleen naast het veld maar ook op het veld werden potten gebroken. Vorig jaar draaiden ze een succesvol seizoen door elke twee tornooien een podiumplaats te veroveren. Bevestigen wordt moeilijk, maar niet onmogelijk.
RANKING VOOR KNOKKE
1. | Koekelkoren-van Walle | 1116 |
... | ||
5. | Blondeel-Oprins | 896 |
6. | YANNICK & OSCAR | 880 |
7. | Christiaens-Cosemans | 859 |
8. | Frankart-Verschueren | 752 |
9. | Steenhouwer-Degrève | 695 |
RESULTATEN 2017:
- Brussel: 3de plaats Steenhouwer-Degrève 2-1 (21-12, 21-23 en 15-13) Urnaut-Deroey 2-1 (21-19, 17-21 en 17-15) Lemmens-Ver Eecke 2-1 (27-25, 18-21 en 15-9) Koekelkoren-van Walle 0-2 (12-21 en 11-21) |
- Sint-Niklaas: 9de plaats Blondeel-Oprins 1-2 (14-21, 21-16 en 10-15) Boehlé-van de Velde 0-2 (18-21 en 15-21) Vandecaveye-Vandecaveye 2-0 (21-0 en 21-0) |
- Gent: 11de plaats Baeck-Deroey 0-2 (16-21 en 18-21) Paulides-Douwen 0-2 (15-21 en 14-21) Van der Aa-Van Reeth 1-2 (21-15, 13-21 en 8-15) |
- Aalst: 5de plaats Van Acker-De Bock 2-1 (21-14, 18-21 en 15-13) Blondeel-Oprins 2-1 (17-21, 21-17 en 15-9) Christiaens-Cosemans 1-2 (22-20, 14-21 en 13-15) |
- Hechtel-Eksel: 11de plaats Urnaut-Derom 0-2 (18-21 en 19-21) Verspecht-Vleugels 1-2 (13-21, 24-22 en 17-19) Colson-colson 1-2 (21-13, 15-21 en 7-15) |
- Menen: 5de plaats De Keyser-De Keyser 0-2 (17-21 en 18-21) Blondeel-Oprins 2-0 (21-17 en 21-16) Koekelkoren-van Walle 0-2 (13-21 en 16-21) |
- Kortrijk: 5de plaats Boman-Appelgren 2-1 (21-18, 23-25 en 16-14) Paulides-Douwen 1-2 (23-21, 16-21 en 11-15) Koekelkoren-van Walle 0-2 (15-21 en 10-21)
|
- Leuven: verliezend finalist Van Acker-Vandecaveye 2-1 (21-15, 17-21 en 15-10) Blondeel-Oprins 0-2 (17-21 en 14-21) Lemmens-Ver Eecke 2-1 (21-18, 15-21 en 16-14) Paulides-Douwen 2-1 (23-25, 21-14 en 24-22) Blondeel-Oprins 1-2 (19-21, 21-19 en 7-15) |
- Genk: 5de plaats Deroey-Coolman 2-1 (23-21, 13-21 en 15-11) Paulides-Douwen 0-2 (18-21 en 13-21) Koekelkoren-van Walle 0-2 (14-21 en 9-21) |
- |
- Ieper: 3de plaats Steenhouwer-Degrève 0-2 (18-21 en 19-21) Degruyter-De Brandt 2-0 (21-19 en 21-14) Paulides-Douwen 2-1 (21-13, 16-21 en 15-11) Van de Wielle-Urnaut 0-2 (12-21 en 18-21) |
|
- |
|