MAUD CATRY
Geboortedatum: 04/09/1990
Lengte: 189 cm
Palmares:
- 2016: Belgisch kampioen, winst in Ieper, Roeselare en het B-circuit te Gent, 2de plaats Gent, Tervuren en Maaseik, 3de plaats Sint-Niklaas en Leuven
- 2014: Brons BK Knokke-Heist, 2de plaats in Elsene en Kortrijk, 3de plaats in Aalst en Sint-Niklaas (teamgenote: Fien Callens)
- 2013: Belgisch kampioen, 2de plaats in Kortrijk en Sint-Niklaas, 3de plaats in Gent, Leuven en Maaseik (teamgenote: Fien Callens)
- 2012: 5de plaats BK in Knokke-Heist, 3de plaats in Frasnes en Middelkerke (teamgenote: Yana De Leeuw)
- 2011: Brons BK Knokke-Heist, 2de plaats in Middelkerke, 3de plaats in Brussel, Kortrijk en Waremme (teamgenote: Yana De Leeuw)
ELS VANDESTEENE
Geboortedatum: 30/05/1987
Lengte: 184 cm
Palmares:
- 2016: Belgisch kampioen, winst in Ieper, Roeselare, Menen en het B-circuit te Gent, 2de plaats Gent, Tervuren en Maaseik, 3de plaats Sint-Niklaas en Leuven
- 2011: Zilver BK Knokke-Heist, 3de plaats in Middelkerke (teamgenote: Hanne De Haes)
- 2010: Zilver BK Knokke-Heist, winst in Oostende en Kortrijk, 2de plaats in Waremme, 13de plaats CEV Challenger Varna (teamgenote: Karolien Verstrepen)
- 2009: 3de plaats in Gent, 5de plaats in Oostende (teamgenote: Karolien Verstrepen)
- 2008: 4de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats in Duinbergen (teamgenote: Joke Bruyneel) - 17de plaats FIVB U23 Espinho (teamgenote: Marta Sobolska)
- 2007: 3de plaats Gent (teamgenote: Greet Coppé)
VOORBESCHOUWING
Door het nieuwe puntensysteem begonnen beide dames vorig jaar met een serieuze handicap: ze moesten zich via het B-tornooi kwalificeren voor het A-circuit. Dat deden ze met verve en het eerste A-tornooi leverde zelfs haast tornooiwinst op. Het echte kunststukje volgde echter op het Knokse strand: ze versloegen in de finale de gedoodverfde favorieten en clubgenoten Gielen-Verstrepen. Het verdedigen van hun titel wordt geen evidentie want de concurrentie is niet min, bovendien mist Els de eerste tornooien door een selectie voor de WK-kwalificatie van de Yellow Tigers.
EINDKLASSEMENT
1. | Mouha-Gielen |
1130 |
... | ||
4. | MAUD & Kim Lieckens |
944 |
... | ||
10. | Lieckens-Simons | 874 |
11. | MAUD & ELS | 872 |
12. | Thys-Lieckens | 850 |
... | ||
28. | MAUD & Yana De Leeuw | 549 |
RESULTATEN 2017
- Brussel: 5de plaats (Maud met Kim Lieckens) Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-11 en 21-16) van Grinsven-Wittock 1-2 (13-21, 21-19 en 12-15) De Beule-Coolman 0-2 (12-21 en 15-21) |
- Sint-Niklaas: 5de plaats (Maud met Kim Lieckens) Thielemans-Verhulst 2-0 (21-15 en 21-17) Pauwels-Van Den Broeck 2-1 (21-15, 19-21 en 15-8) Van Bree-Van den Vonder 0-2 (19-21 en 17-21) |
- Gent: verliezend finalist (Maud met Kim Lieckens) Thys-Simons 2-0 (21-16 en 21-9) Ruysschaert-Ruysschaert 2-1 (22-20, 17-21 en 16-14) De Beule-Coolman 2-0 (21-17 en 21-12) van Grinsven-Wittock 2-0 (21-11 en 22-20) Mouha-Gielen 0-2 (16-21 en 9-21) |
- Aalst: verliezend finalist Vermeulen-Van den Broeck 2-0 (23-21 en 27-25) van Grinsven-Wittock 2-0 (21-9 en 21-14) Sobolska-Verrelst 2-0 (21-12 en 21-17) Baens-Louis 2-0 (21-16 en 21-17) De Beule-Coolman 0-2 (10-21 en 14-21) |
- Hechtel-Eksel: geen deelname
|
- Menen: WINST
Sobolska-Verrelst 2-1 (21-4, 19-21 en 15-6) Ruysschaert-Ruysschaert 0-2 (16-21 en 18-21) De Beule-Coolman 2-0 (21-19 en 21-18) van Grinsven-Lieckens 2-0 (21-19 en 21-18) Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-12 en 21-14) |
- Kortrijk: 11de plaats (Maud met Yana De Leeuw) Mees-Declercq 2-0 (21-9 en 21-10) Piatkowska Rodriquez-Daniëls 0-2 (17-21 en 12-21) Van Asch-Schaekers 2-0 (21-13 en 21-16) Hervent-Van den Broeck 1-2 (25-23, 20-22 en 11-15) Van Bree-Van den Vonder 1-2 (21-12, 23-25 en 11-15) Thielemans-Verhulst 0-2 (16-21 en 19-21) |
- Leuven: verliezend finalist Van den Vonder-Smits 2-1 (19-21, 21-15 en 15-13) Vandenabeele-Lieckens 2-1 (21-19, 16-21 en 15-7) Thielemans-Verhulst 2-0 (25-23 en 21-16) van Grinsven-Wittock 2-1 (13-21, 21-14 en 15-9) Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-19 en 21-18)
|
- Genk: geen deelname
|
- Maaseik: verliezend finalist Vandenabeele-Piatkowska Rodriguez 2-1 (20-22, 21-14 en 15-11) Van Bree-Van den Vonder 2-0 (21-15 en 21-18) Pauwels-Van Den Broeck 2-0 (21-16 en 21-16) De Beule-Coolman 2-0 (23-21 en 21-17) Mouha-Gielen 0-2 (15-21 en 15-21) |
- Ieper: 3de plaats (Maud met Kim Lieckens) Van Asch-Schaekers 2-0 (21-12 en 21-18) Vandenabeele-Neyt 2-0 (21-8 en 21-13) van Grinsven-Wittock 2-0 (28-26 en 21-17) De Beule-Coolman 0-2 (13-21 en 19-21)
|
- Masters Knokke-Heist: ZILVER De Beule-Coolman 2-1 (23-21, 18-21 en 16-14) Eggen-Masset 2-0 (21-13 en 21-15) Sobolska-Verrelst 2-0 (21-18 en 21-13) Thys-Simons 2-0 (21-11 en 21-11) Van Bree-Van den Vonder 2-0 (21-15 en 21-13) Mouha-Gielen 0-2 (17-21 en 13-21) |