U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

 

 

 

  

 

MAUD CATRY

 

Geboortedatum: 04/09/1990

Lengte: 189 cm

 

Palmares: 

 

- 2016: Belgisch kampioen, winst in Ieper, Roeselare en het B-circuit te Gent, 2de plaats Gent, Tervuren en Maaseik, 3de plaats Sint-Niklaas en Leuven

- 2014: Brons BK Knokke-Heist, 2de plaats in Elsene en Kortrijk, 3de plaats in Aalst en Sint-Niklaas (teamgenote: Fien Callens)

- 2013: Belgisch kampioen, 2de plaats in Kortrijk en Sint-Niklaas, 3de plaats in Gent, Leuven en Maaseik (teamgenote: Fien Callens)

- 2012: 5de plaats BK in Knokke-Heist, 3de plaats in Frasnes en Middelkerke (teamgenote: Yana De Leeuw)

- 2011: Brons BK Knokke-Heist, 2de plaats in Middelkerke, 3de plaats in Brussel, Kortrijk en Waremme (teamgenote: Yana De Leeuw)

 


ELS VANDESTEENE

 

 

Geboortedatum: 30/05/1987

Lengte: 184 cm

 

Palmares:

- 2016: Belgisch kampioen, winst in Ieper, Roeselare, Menen en het B-circuit te Gent, 2de plaats Gent, Tervuren en Maaseik, 3de plaats Sint-Niklaas en Leuven

- 2011: Zilver BK Knokke-Heist, 3de plaats in Middelkerke (teamgenote: Hanne De Haes)

- 2010: Zilver BK Knokke-Heistwinst in Oostende en Kortrijk, 2de plaats in Waremme, 13de plaats CEV Challenger Varna (teamgenote: Karolien Verstrepen)

- 2009: 3de plaats in Gent, 5de plaats in Oostende (teamgenote: Karolien Verstrepen)

- 2008: 4de plaats BK Knokke-Heist, 2de plaats in Duinbergen (teamgenote: Joke Bruyneel) - 17de plaats FIVB U23 Espinho (teamgenote: Marta Sobolska)

- 2007: 3de plaats Gent (teamgenote: Greet Coppé)

 


VOORBESCHOUWING

Door het nieuwe puntensysteem begonnen beide dames vorig jaar met een serieuze handicap: ze moesten zich via het B-tornooi kwalificeren voor het A-circuit. Dat deden ze met verve en het eerste A-tornooi leverde zelfs haast tornooiwinst op. Het echte kunststukje volgde echter op het Knokse strand: ze versloegen in de finale de gedoodverfde favorieten en clubgenoten Gielen-Verstrepen. Het verdedigen van hun titel wordt geen evidentie want de concurrentie is niet min, bovendien mist Els de eerste tornooien door een selectie voor de WK-kwalificatie van de Yellow Tigers.


EINDKLASSEMENT

1.     Mouha-Gielen
1130
...    
4. MAUD & Kim Lieckens   
944
...    
10.     Lieckens-Simons 874
11. MAUD & ELS  872 
12. Thys-Lieckens 850 
...       
28.     MAUD & Yana De Leeuw     549

 


 RESULTATEN 2017

- Brussel: 5de plaats (Maud met Kim Lieckens)

Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-11 en 21-16)

van Grinsven-Wittock 1-2 (13-21, 21-19 en 12-15)

De Beule-Coolman 0-2 (12-21 en 15-21)

- Sint-Niklaas: 5de plaats (Maud met Kim Lieckens)

Thielemans-Verhulst 2-0 (21-15 en 21-17)

Pauwels-Van Den Broeck 2-1 (21-15, 19-21 en 15-8)

Van Bree-Van den Vonder 0-2 (19-21 en 17-21)

- Gent: verliezend finalist (Maud met Kim Lieckens)

Thys-Simons 2-0 (21-16 en 21-9)

Ruysschaert-Ruysschaert 2-1 (22-20, 17-21 en 16-14)

De Beule-Coolman 2-0 (21-17 en 21-12)

van Grinsven-Wittock 2-0 (21-11 en 22-20)

Mouha-Gielen 0-2 (16-21 en 9-21)

- Aalst: verliezend finalist

Vermeulen-Van den Broeck 2-0 (23-21 en 27-25)

van Grinsven-Wittock 2-0 (21-9 en 21-14)

Sobolska-Verrelst 2-0 (21-12 en 21-17)

Baens-Louis 2-0 (21-16 en 21-17)

De Beule-Coolman 0-2 (10-21 en 14-21) 

- Hechtel-Eksel: geen deelname

 

 

 

 

 

- Menen: WINST

Sobolska-Verrelst 2-1 (21-4, 19-21 en 15-6)

Ruysschaert-Ruysschaert 0-2 (16-21 en 18-21)

De Beule-Coolman 2-0 (21-19 en 21-18)

van Grinsven-Lieckens 2-0 (21-19 en 21-18)

Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-12 en 21-14)

- Kortrijk: 11de plaats (Maud met Yana De Leeuw)

Mees-Declercq 2-0 (21-9 en 21-10)

Piatkowska Rodriquez-Daniëls 0-2 (17-21 en 12-21)

Van Asch-Schaekers 2-0 (21-13 en 21-16)

Hervent-Van den Broeck 1-2 (25-23, 20-22 en 11-15)

Van Bree-Van den Vonder 1-2 (21-12, 23-25 en 11-15)

Thielemans-Verhulst 0-2 (16-21 en 19-21)

- Leuven: verliezend finalist

Van den Vonder-Smits 2-1 (19-21, 21-15 en 15-13)

Vandenabeele-Lieckens 2-1 (21-19, 16-21 en 15-7)

Thielemans-Verhulst 2-0 (25-23 en 21-16)

van Grinsven-Wittock 2-1 (13-21, 21-14 en 15-9)

Ruysschaert-Ruysschaert 2-0 (21-19 en 21-18)

 

- Genk: geen deelname

 

 

 

 

 

 

- Maaseik: verliezend finalist

Vandenabeele-Piatkowska Rodriguez 2-1 (20-22, 21-14 en 15-11)

Van Bree-Van den Vonder 2-0 (21-15 en 21-18)

Pauwels-Van Den Broeck 2-0 (21-16 en 21-16)

De Beule-Coolman 2-0 (23-21 en 21-17)

Mouha-Gielen 0-2 (15-21 en 15-21)

- Ieper: 3de plaats (Maud met Kim Lieckens)

Van Asch-Schaekers 2-0 (21-12 en 21-18)

Vandenabeele-Neyt 2-0 (21-8 en 21-13)

van Grinsven-Wittock 2-0 (28-26 en 21-17)

De Beule-Coolman 0-2 (13-21 en 19-21)

 

 

- Masters Knokke-Heist: ZILVER

De Beule-Coolman 2-1 (23-21, 18-21 en 16-14)

Eggen-Masset 2-0 (21-13 en 21-15)

Sobolska-Verrelst 2-0 (21-18 en 21-13)

Thys-Simons 2-0 (21-11 en 21-11)

Van Bree-Van den Vonder 2-0 (21-15 en 21-13)

Mouha-Gielen 0-2 (17-21 en 13-21)