U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

 

 

 

  

DRIES KOEKELKOREN

 

Geboortedatum: 25/05/1988

Lengte: 191 cm

Palmares:

- 2015: Belgisch Kampioen, winst in Brussel, Gent, Leuven en Maaseik, winst CEV Continental Cup Ashdod (ISR), 2de plaats WEVZA Rome (ITA), WEVZA Indoor Montpellier (FRA), 3e plaats CEV Continental Cup Lorca (ESP), CEV Satellite Skopje (MKD)

- 2014: Belgisch Kampioenwinst in Hechtel, Kortrijk, Gent, Aalst, Leuven en Maaseik, 2de plaats in Sint-Niklaas, 3de plaats in Elsene

- 2013: Zilver BK Knokke-Heist, 2de plaats in Brussel, Gent, Sint-Niklaas en Maaseik, 3de plaats in Hannut en Leuven (teamgenoot: Aljosa Urnaut)

- 2012: 7de plaats BK Knokke-Heist, winst in Leuven, 2de in Frasnes, Kortrijk en Middelkerke (teamgenoot: Kristof Hoho)

- 2011: Brons BK Knokke-Heist, 2de plaats in Gent en Leuven, 3de plaats in Kortrijk en Waremme (teamgenoot: Dieter Melis)

- 2010: Zilver BK Knokke-Heist, winst in Maaseik, Sint-Niklaas en De Panne, 2de plaats in Kortrijk en Oostende, 3de plaats in Gent, Brussel, Waremme en Leuven (teamgenoot: Tom van Walle)

- 2009: Belgisch Kampioen, 3de plaats in Gent, Kortrijk, Waremme en De Panne (teamgenoot: Tom van Walle)

 

 


 


TOM VAN WALLE

 

Geboortdatum: 07/08/1987

Lengte: 198 cm

Palmares: 

- 2015: Belgisch Kampioen, winst in Brussel, Gent, Leuven en Maaseik, winst CEV Continental Cup Ashdod (ISR), 2de plaats WEVZA Rome (ITA), WEVZA Indoor Montpellier (FRA), 3e plaats CEV Continental Cup Lorca (ESP), CEV Satellite Skopje (MKD), King of the Beach

- 2014: Belgisch Kampioen, winst in Hechtel, Kortrijk, Gent, Aalst, Leuven en Maaseik, 2de plaats in Sint-Niklaas

- 2013: Belgisch kampioen (teamgenoot: Ward Coucke)

- 2012: Belgisch kampioen, 3de plaats CEV-tornooi van Novi Sad (teamgenoot: Ward Coucke)

- 2011: Belgisch kampioen (teamgenoot: Ward Coucke)

- 2010:  Zilver BK Knokke-Heist, winst in Maaseik, Sint-Niklaas en De Panne, 2de plaats in Kortrijk en Oostende, 3de plaats in Gent, Brussel, Waremme en Leuven (teamgenoot: Dries Koekelkoren)

- 2009: Belgisch Kampioen, 3de plaats in Gent, Kortrijk, Waremme en De Panne (teamgenoot: Dries Koekelkoren)

 

 


VOORBESCHOUWING

Het tweede seizoen van Beachvolley Team Belgium is meteen het seizoen van de waarheid als ze de Olympische Spelen in Rio de Janeiro willen halen. In het eerste seizoen als professioneel beachteam haalden Dries & Tom een aantal mooie ereplaatsen: winst op de CEV Continental Cup in Israel, twee tweede-plaatsen op WEVZA-tornooien en dan nog twee derde-plaatsen (CEV Continental Cup in Spanje in CEV Satellite in Macedonië). Voorts zorgden ze op de CEV Masters in Milaan voor de verrassing van het tornooi door de Nederlandse toppers Nummerdor/Varenhorst met droge 2-0-cijfers te kloppen. Door al het rondreizen zou je haast vergeten dat ze ook nog in het Belgian Beachvolley Championship deelnamen. Ze werden een terechte Belgische kampioen en wonnen ook de manches van Brussel, Gent, Leuven en Maaseik. Voor Tom kreeg het Belgische beachvolleyseizoen een mooi extraatje. In het Brusselse Jubelpark werd hij King of the Beach.

 


 

RANKING

1.     DRIES & TOM     1100
2.     Lemmens-Ver Eecke     973
3.     Vandecaveye-Vandecaveye     952
...        
7.     Blondeel-Oprins     874

 

 


RESULTATEN 2016:

 

- FIVB Open Kish (IRN): 9de plaats

Jefferson-Cherif (QAT) 0-2 (V)

Mirzaali-Sansabli (IRN) 2-0 (W)

Virgen-Ontiveros (MEX) 0-2 (V)

Ingrosso-Ingrosso (ITA) 2-0 (W)

Böckermann-Flüggen (DEU) 0-2 (V)

 

- FIVB Major Series Hamburg (DEU): 17de plaats

Appelgren-Boman (SWE) 2-0 (W)

Kosiak-Rudol (POL) 2-0 (W)

Lucena-Dalhausser (USA) 0-2 (V)

Hyden-Bourne (USA) 2-0 (W)

Álvaro Filho-Vitor Felipe (BRA) 1-2 (V)

Samoilovs-Smedins (LVA) 0-2 (V)

- FIVB Grand Slam Rio de Janeiro (BRA): 41ste plaats

Liamin-Barsouk (RUS) 1-2 (V)

 

 

 

 

- Ieper: WINST

 Derom-Van de Wielle 2-0 (W)

 Christiaens-Colson 2-1 (W)

 Frankart-Paulides 2-0 (W)

 Lemmens-Ver Eecke 2-0 (W)

 Pirali-Nuijten 2-0 (W)

- FIVB Open Vitoria (BRA): 33ste plaats

Bruno-Hevaldo (BRA) 2-1 (W)

Kosiak-Rudol (POL) 0-2 (V)

 

 

 

 

 

 

 

- CEV Continental Cup Stavanger (NOR):

                                            verliezend finalist

Niopas-Papadimitriou (GRC) 2-0 (W)

Kotsilianos-Zoupanis (GRC) 2-1 (W)

Horrem-Eithun (NOR) 2-1 (W)

Kvamsdal-Sørum (NOR) 2-0 (W)

Tomás-Menéndez (ESP) 2-1 (W)

Marco-García (ESP) 2-0 (W)

Kunert-Dressler (AUT) 2-1 (W)

Hubert-Seidl (AUT) 0-2 (V)

- FIVB Open Doha (QAT): 9de plaats

Binstock-Schachter (CAN) 0-2 (V)

Losiak-Kantor (POL) 0-2 (V)

Basta-Kolaric (SRB) 2-0 (W)

Pedlow-O'Gorman (CAN) 2-0 (W)

Ranghieri-Carambula (ITA) 1-2 (V)

 

 - FIVB Continental Cup Sochi (RUS): 3de plaats

 Kamara-Bangura (SLE) 2-0 (W) ff

 Chen-Bao (CHN) 2-0 (W)

 Revuelta-Galindo (MEX) 2-0 (W)

 Cairus-Perez (URY) 2-0 (W)

 Cairus-Vieyto (URY) 1-0 (W)

 Liamin-Barsouk (RUS) 1-2 (V)

- FIVB Open Xiamen (CHN): 25ste plaats

Grimalt-Grimalt (CHL) 0-2 (V)

Nicolai-Lupo (ITA) 1-2 (V)

Bryl-Kujawiak (POL) 0-2 (V)

 

 

 - Menen: WINST

Van de Wielle-Urnaut 2-0 (W)

Engels-Sinnesael 2-0 (W)

Verhanneman-Tuerlinckx 2-0 (W)

Blondeel-Oprins 2-0 (W)

Degrève-Steenhouwer 2-0 (W)

- FIVB Open Fuzhou (CHN): 17de plaats

Binstock-Schachter (CAN) 1-2 (V)

Virgen-Ontiveros (MEX) 0-2 (V)

Finsters-Tocs (LVA) 2-0 (W)

Huber-Dressler (AUT) 0-2 (V)

 

 - CEV Satellite Vaduz (LIE): verliezend finalist

Berntsen-Mol (CHE) 2-0 (W) 

Faiga-Hilman (ISR) 2-0 (W)

Beeler-Strasser (CHE) 2-1 (W)

Kadziola-Kujawiak (POL) 2-1 (W)

Beeler-Strasser (CHE) 0-2 (V)

- FIVB Open Sochi (RUS): 25ste plaats

Binstock-Schachter (CAN) 0-2 (V)

Losiak-Kantor (POL) 2-0 (W)

Koshkarev-Bykanov (RUS) 1-2 (V)

 

 - FIVB Major Series Klagenfurt (AUT): 17de plaats

Fijalek-Prudel (POL) 0-2 (V)

Böckermann-Flüggen (DEU) 2-0 (W)

Beeler-Krattiger (CHE) 2-0 (W)

Hyden-Bourne (USA) 0-2 (V)

- FIVB Open Antalya (TUR): 33ste plaats

Civgin-Ayirici (TUR) 2-0 (W)

Olson-Casebeer (USA) 1-2 (V)

 

 

 

 

- Masters Knokke-Heist: GOUD

Frankart-Paulides 2-0 (W)

Van der Aa-Van Reeth 2-0 (W)

Vandecaveye-Balducyk 2-0 (W)

Verhanneman-Tuerlinckx 2-0 (W)

Blondeel-Oprins 2-0 (W)

Van der Aa-Van Reeth 2-0 (W)

- Hechtel-Eksel: WINST

Vandecaveye-Vandecaveye 2-0 ff (W)

Van der Aa-Van Reeth 2-0 (W)

Lemmens-Ver Eecke 2-1 (W)

Pirali-Nuijten 2-0 (W)

Douwen-Adriaensen 2-0 (W)

- King of the Beach:

Tom: KING of the Beach

5x winst / 2x verlies

Dries: 3de plaats

5x winst / 2x verlies

 

- Gent: WINST

Van der Aa-Van de Wielle 2-0 (W)

Blondeel-Oprins 2-0 (W)

Degrève-Steenhouwer 2-1 (W)

Vandecaveye-Vandecaveye 2-0 (W)

Lemmens-Ver Eecke 2-1 (W)

 - FIVB Grand Slam Long Beach: 25ste plaats

Álvaro Filho-Vitor Felipe (BRA) 1-2 (V)

Herrera-Gavira (ESP) 1-2 (V)

Kissling-Krattiger (CHE) 0-2 (V)

 

 

- CEV Final Biel/Bienne (CHE): 25ste plaats

 Doppler-Horst (AUT) 0-2 (V)

 Kadziola-Szalankiewicz (POL) 2-1 (W)

 Stoyanovskiy-Yarzutkin (RUS) 1-2 (V)

 

 

 

CEV Masters Jurmala (LVA): 4de plaats

Niopas-Papadimitriou (GRC) 2-0 (W)

Kunert-Dressler (AUT) 2-0 (W)

Finsters-Tocs (LVA) 2-1 (W)

Krou-Thiercy (FRA) 2-1 (W)

Samoilovs-Smedins (LVA) 0-2 (V)

Plavins-Regza (LVA) 0-2 (V)